Vinoteek Veinipööning

Tallinna üks vanimaid, aastast 1998 tegutsevaid veinibaare – vinoteek VEINIPÖÖNING – 2015. sügisel alustasime oma 17. hooaega.

Veinipööning ei ole tavaline baar ega kohvik. Põnevaks läheb juba selle leidmisega, kuigi vinoteek asub väga mugavas asukohas vanalinnas Viru väravate lähedal.

Üle 500 aasta vanas majas aadressil Viru tn 18 on läbisegamini igasuguse näo ja teoga asutusi. Meie sõbrad aga juba teavad seda punast ust Eesti Posti ja pub Helsinki vahel, millest julgelt sisse astuda ning end reipal sammul katusekorrusele toimetada.

Kõik järgnev on puhas rõõm ja ilus elu! :)

  Veinipööningul tunned, kuidas aeg peatub ning igapäevane kiirustamine tundub järsku tühisena. Mõnusa seltskonnaga hea veini nautimiseks piisab vaid tahtmisest seda teha.

Oleme kõik joogid välja valinud oma maitse järgi eeldusel, et veinitootja ajaloost ning värvikast lisainfost sõltumata peab ka vein ise olema väga hea.

Veine on vastavalt maitsele, tujule, meeleolule - kõigile on midagi põnevat! Avastamisrõõm võib olla seda suurem kui lubad endale midagi sellist, mida ammu või varem üldse pole proovinud.

ELAV TULI Veinipööningu kaminasaalis, HOOLEGA VALITUD JOOGID maailma parimatelt tootjatelt ja loomulikult HEA SELTSKOND ravivad Su terveks igasugusest päevastressist.

 

VEINIPÖÖNING on tavapäraselt AVATUD:

R-L: 18:00 - 02:00
K-N: 18:00 - 23:00
P-T: Ettetellimisel

Veinipööningu suvepuhkus selleks korraks taas läbi ning ootame külla!

Küsimused koolituste osas:  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.